Kup

Dziękujemy za wybranie naszej usługi. Teraz krok po kroku przeprowadzimy Cię przez krótki proces rejestracji, w czasie którego poprosimy o uzupełnienie danych niezbędnych do uruchomienia Twojej Recepcji. Jeśli chcesz wiedzieć jakie dane będą potrzebne, kliknij tutaj.

Zapraszamy.

Krok 1. Wybór pakietu

Wybierz z listy pakiet, który chcesz kupić

Masz do wyboru 3 rodzaje pakietów: pakiet indywidualny, pakiet standardowy i pakiet poszerzony. Opis tych pakietów możesz jeszcze raz sprawdzić klikając: więcej....

  Pakiet indywidualny
99,00 pln/miesiąc netto
Pakiet standardowy
267,00 pln/miesiąc netto
Pakiet rozszerzony
553 pln/miesiąc netto
Liczba kalendarzy w pakiecie 1 3 7
Licencja Outlook
Wielkość skrzynki 1 GB 1 GB 1 GB
Ochrona antyspamowa i anty wirusowa
Próbny bezpłatny okres 14 dni 14 dni 14 dni
Opłata aktywacyjna1 0 PLN
Promocja
0 PLN
Promocja
0 PLN
Promocja
       

1opłata aktywacyjna jest pobierana po zakończeniu pierwszego okresu rozliczeniowego i doliczana jest do pierwszej faktury

 

Wpisz liczbę pakietów

Jeśli chcesz kupić więcej niż jeden pakiet, wpisz odpowiednią liczbę w pole powyżej.

Pamiętaj, iż dla pakietu standard i rozszerzonego będzie to wielokrotność 3 lub 7 kalendarzy czyli wpiszesz 4 to dla pakietu standard będziesz mieć możliwość opublikowania 12 kalendarzy, a dla pakietu rozszerzonego 21 kalendarzy na Twojej stronie.

Wybierz okres rozliczeniowy

 

Wybierz okres rozliczeniowy spośród opcji dostępnych na liście. W ramach każdego planu i okresu rozliczeniowego przewidziany jest 14 dniowy, bezpłatny okres testowy. W tym okresie możesz wypróbować usługę.

Będziesz mieć łącznie do dyspozycji 1 kalendarzy. Upewnij się, czy na pewno nie została wpisana zbyt wysoka ilość pakietów przez pomyłkę.

Podsumowanie – Twój wybór:

Rodzaj wybranego pakietu Liczba wybranych pakietów
pakiet indywidualny